Youtube downloader

Started by quick, February 06, 2010, 09:48:44 AM

Previous topic - Next topic

blato

Muzes se prosimte kouknout proc nejde stahovani ze stream.cz?

pepak

Protože změnili streamovací systém a na ten nový jsem se zatím neměl čas podívat. Podle toho, co mi napsali uživatelé, tak s ním bude problém.

ivitek

Opět nejde stahovat z videacesky.cz - jak tak čtu fórum, asi nemám doufat v opravu, přesto moc prosím... Resp. stačil by mi návod jak stáhnout jen ty jejich titulky - to video z youtube zvládnu :-)

pepak

U videacesky.cz je absolutně nezbytné uvádět konkrétní URL, protože mají asi tisíc různých přehrávačů a každý se chová jinak.

Petr

Ahoj , rád bych si přečetl domkumentaci k YTD, abych mohl nastavit konverzi do mp3 z YT, ale nedaří se mi ji nikde nalézt. Díky Petr

Martin Dudek

Dobrý den v týdnu změnili web Prima play a nejde z něho nic stáhnout používal jsem Adownloader nebo IDM a nikdy nebyl žádný problém hned downloader zareagoval a stáhl vše co jsem potřeboval prosím vás poraďte mi jakým způsobem by bylo možné stahovat z webu Prima Play Děkuji za odpověď...

pepak

Quote from: Petr on December 17, 2015, 05:21:57 PM
Ahoj , rád bych si přečetl domkumentaci k YTD, abych mohl nastavit konverzi do mp3 z YT, ale nedaří se mi ji nikde nalézt. Díky Petr
Dokumentace k YTD se nachází v adresáři, kam sis YTD nainstaloval. Kromě exáče a dalších souborů tam uvidíš adresář DOC a v něm jsou všechny dokumenty.

pepak

Quote from: Martin Dudek on December 17, 2015, 07:45:32 PM
Dobrý den v týdnu změnili web Prima play a nejde z něho nic stáhnout používal jsem Adownloader nebo IDM a nikdy nebyl žádný problém hned downloader zareagoval a stáhl vše co jsem potřeboval prosím vás poraďte mi jakým způsobem by bylo možné stahovat z webu Prima Play Děkuji za odpověď...
Upřímně řečeno, nevím. V jisté době mě Prima začala aktivně blokovat, takže jsem ji pustil ze zřetele, a i když dnes už by s tím technicky nebyl problém, neměl jsem moc čas se tím zabývat.

Solver

U Primy je teď problém i v tom, že teď hlídá AdBlock, takže videa jsou míchána s reklamou. Už mě nebaví hledat mezi X cizími programy, 90% nic neřeší, zbytek jsou trial verze a vím prd, co mi pomůže když bude full - raději bych podpořil domácí YTD, protože vím, že má potenciál. Bylo by moc hezké zadat jen URL s tím videem, tím myslím tu úplnou trivialitu typu: http://play.iprima.cz/prostreno ... nikoli nějaký debug: chunk....dsXXX.m4s či adresu z liveboxu (ten asi už nepoužívají)

Pokud by něco takového YTD uměl, okamžitě si ho zakoupím. A vůbec obecně bych preferoval all-in-one řešení s českou podporou.
Ty cizí programy stahují stream monitorováním network portu (wincap nebo jiný program?), a segmenty nějak dávají dohromady, buď komprimují do .flv nebo nechají data syrové, kde je hodina klidně 4 GB.
Pepáku chápu, že tohle máte jako hobby, ale tohle rozlousknout je v tuto chvíli světová záležitost :-)

balutbj

Copak o to, z Primy je teď relativně snadné stahovat (skript v php jsem vytvořil za 2 večery), ale otázkou je, jak dlouho to tak snadné vydrží.

pepak: Ahoj, ta aktuální stránka YTD s odkazem ke stažení je schválně přesměrovávaná na prvotní verzi YTD, nebo je to nějaký omyl?

pepak

Ani schválně, ani omylem. Vypadá to na nějaký bug ve WordPressu :-(

michaelkniziak

Dobrý den, omlouvám se za opakovaný dotaz, nicméně by mne velmi potěšilo, kdyby to bylo možné:

mohl bych moc poprosit o info (dnes je 14,1,2016), jak na tom bude možnost stáhnout si vysílání např. ze zpravodajství Novy, které je umístěno na novaplus.nova.cz?

Například link http://novaplus.nova.cz/porad/snidane-s-novou/video/8002-snidane-s-novou-14-1-2016/ zkrátka v YTD (nejnovější verze, vč. stažených knihoven) nefunguje,

děkuji moc za info.

Níže jsem se dočetl, že to je formalita, nicméně změť informací různě je víceméně spíš matoucí, vs. to, že to aktuálně nefunguje.

Děkuji za ochotu a přeji hezký den,

Michael

pepak

Na Novu, Primu a Markízu se chci v dohledné době podívat a zase je zprovoznit, ale zatím jsem se k tomu nedostal.

aramej

Dobrý deň.
Chcel by som vedieť prečo YTD v1.55 nestiahne video z youtube: https://www.youtube.com/watch?v=StnAI24ST6Y v najvyššej kvalite 1920x1080 ale len 1280x720.

Ponuka na stiahnutie videa v rôznych rozlíšeniach a aj full hd v aplikácii TubeMate:


pepak

Protože pro HD a vyšší kvalitu používá YouTube odlišný systém streamování, ve kterém je oddělené audio a video. Dalo by se to stáhnout, ale neumím to pak zkombinovat do jednoho souboru.

Quick Reply

Note: this post will not display until it has been approved by a moderator.

Name:
Email:
Verification:
Please leave this box empty:
Type the letters shown in the picture
Listen to the letters / Request another image

Type the letters shown in the picture:
Shortcuts: ALT+S post or ALT+P preview