Author Topic: Youtube downloader  (Read 250806 times)

quick

• Guest
Youtube downloader
« on: February 06, 2010, 09:48:44 AM »
Ahoj,
Koukal jsem na tvůj downloader videí z youtube v php...
Ty nové verze, které upravovaly formát URL odkazu byli důležité aktualizace, nebo jenom přidání jiného formátu k již existujícím?
Nebylo by lepší vytáhnout z URL pouze ID videa (které se nemění), a poté až pokračovat dále?
Taky by mě zajímalo jak stahovat videa která jsou dostupná v .mp4, stahují se totiž stejně jako .flv což se mi moc nelíbí...
Díky moc

pepak

• Global Moderator
  • Hero Member
    • View Profile
    • Pepak.net
Youtube downloader
« Reply #1 on: February 06, 2010, 03:08:30 PM »
Quote from: quick
Koukal jsem na tvůj downloader videí z youtube v php...
Ty nové verze, které upravovaly formát URL odkazu byli důležité aktualizace, nebo jenom přidání jiného formátu k již existujícím?
Jenom další formáty.

Nebylo by lepší vytáhnout z URL pouze ID videa (které se nemění), a poté až pokračovat dále?
Bylo, pokud bych ho dokázal jednoznačně identifikovat (není to tak jednoduché, bohužel).

Taky by mě zajímalo jak stahovat videa která jsou dostupná v .mp4, stahují se totiž stejně jako .flv což se mi moc nelíbí...
Pokud má video MP4 verzi, měla by se automaticky stahovat ta. Pokud se nestahuje, je něco špatně - napiš URL videa, kde se to projeví, a já se to pokusím opravit.

karelalm

• Newbie
  • *
    • View Profile
Youtube downloader
« Reply #2 on: June 09, 2010, 04:44:36 PM »
Zdravím je to dobrý program, ale protože jsem fanda na vlaky tak mi chybí možnost stahování z Bahn TV. její adresa je následovná : http://bewegtbild.deutschebahn.com/btvo/site/index.php?s=1000&idwc=1
dala by se přidat do nabýtky? díky Karel

pepak

• Global Moderator
  • Hero Member
    • View Profile
    • Pepak.net
Youtube downloader
« Reply #3 on: June 09, 2010, 04:54:58 PM »
Ne. Tohle nejsou samostatné video soubory, ale přímo živé vysílání. Přinejmenším v současné době neplánuji podobné streamy stahovat. Někdy v budoucnosti možná, ale na tvém místě bych na to moc nesázel.

karelalm

• Newbie
  • *
    • View Profile
Youtube downloader
« Reply #4 on: June 09, 2010, 06:09:25 PM »
Quote from: pepak
Ne. Tohle nejsou samostatné video soubory, ale přímo živé vysílání. Přinejmenším v současné době neplánuji podobné streamy stahovat. Někdy v budoucnosti možná, ale na tvém místě bych na to moc nesázel.

Škoda jsou tam i právě rubryky jako nostalgie a in Fahrt , kde dávají pěkný videa. A to není živé visílání.Ale neva nemůžu mít všechno, ale i tak dík za odpověď.Karel

pepak

• Global Moderator
  • Hero Member
    • View Profile
    • Pepak.net
Youtube downloader
« Reply #5 on: June 09, 2010, 06:14:48 PM »
Pokud máš odkaz, kde je konkrétní stabilní video a ne živé vysílání, tak se na něj podívám.

karelalm

• Newbie
  • *
    • View Profile
Youtube downloader
« Reply #6 on: June 10, 2010, 04:37:28 PM »
Snad by měl být archýv souborů na této adrese http://bewegtbild.deutschebahn.com/btvo/site/index.php?s=5600
tam by se mělo dat vybrat z více možností, ale není to živé vysílání.

pepak

• Global Moderator
  • Hero Member
    • View Profile
    • Pepak.net
Youtube downloader
« Reply #7 on: June 10, 2010, 04:56:19 PM »
Podívám se, až budu mít udělané to, na čem pracuju teď.

karmaz

• Guest
Youtube downloader
« Reply #8 on: August 03, 2010, 12:29:45 PM »
Ahoj,nedaří se mě stáhnout z videačesky video i s titulky,bez titulků v pohodě,co dělám blbě???Děkuji

pepak

• Global Moderator
  • Hero Member
    • View Profile
    • Pepak.net
Youtube downloader
« Reply #9 on: August 03, 2010, 03:31:03 PM »
Nevím. Co jsem zkoušel, fungovalo mi video i titulky. Když pošleš konkrétní odkaz, tak to prozkoumám.

karmaz

• Guest
Youtube downloader
« Reply #10 on: August 03, 2010, 11:41:10 PM »
u některých např.: http://www.videacesky.cz/reklamy/nekurte je všechno v pořádku(video soubor flv + soubor titulky srt) , ale např.: http://www.videacesky.cz/reklamy/kiwi-examen se stáhne flv + soubor xml(po otevření xml tento text:V obsahu (content) typu Text byl nalezen neplatný znak. Při zpracování prostředku file:///C:/Users/Jergus/Desktop/Víte, kdo...

Minuta do konce, pros

pepak

• Global Moderator
  • Hero Member
    • View Profile
    • Pepak.net
Youtube downloader
« Reply #11 on: August 04, 2010, 05:36:56 AM »
Podívám se na to, ale takovouhle chybovou zprávu bych očekával při zpracování na serveru a tudíž mimo můj dosah.

karmaz

• Guest
Youtube downloader
« Reply #12 on: August 04, 2010, 08:40:24 AM »
Netvrdím,že chyba je v programu,chci se jenom ujistit,že nedělám něco špatně,zatím co jsem zkoušel tak je to ze 40% s titulky,jinak bez titulků se souborem xml. Program jako takový je výborný a dávám 110 bodů ze 100 možných :) .Děkuji

pepak

• Global Moderator
  • Hero Member
    • View Profile
    • Pepak.net
Youtube downloader
« Reply #13 on: August 04, 2010, 09:43:27 PM »
Jak říkám, podívám se. Když je ukázkový link, tak se aspoň dá něco testovat.

maartinek

• Guest
Youtube downloader
« Reply #14 on: September 07, 2010, 04:49:29 PM »
zdravim, na nova.cz maji nejakou novinku asi, pze nejdou stahovat zadna videa, napr. nyni tam zacali vysilat mentalistu, ale bez sance na download :-(((

With Quick-Reply you can write a post when viewing a topic without loading a new page. You can still use bulletin board code and smileys as you would in a normal post.

Note: this post will not display until it's been approved by a moderator.
Name: Email:
Verification:
This box must be left blank:

Type the letters shown in the picture
Listen to the letters / Request another image
Type the letters shown in the picture: