New page support

Started by ivanek, July 31, 2012, 10:19:33 AM

Previous topic - Next topic

ivanek

Dobrý den,

bylo by prosím možné přidat podporu ytd pro www.revolutiongolf.com? Mám na mysli ta veřejně přístupná videa.

Díky za odpověď.

Hezký den.

Ivan

pepak

Možná. Napiš konkrétní URL nějakého konkrétního videa.

IvanV

Díky za odpověď. Konkrétně zrovna video na titulní straně.

Ivan

pepak

"Konkrétně zrovna video na titulní straně" je mi pro YTD k ničemu, protože sice na něj můžu YTD naučit, ale nepomůže mi to v nalezení a naučení ostatních videí na té stránce. A kvůli jednomu videu YTD nedělám, to už je lepší si ho stáhnout WireSharkem...

balutbj

Quote from: pepak on August 01, 2012, 06:28:06 AM
"Konkrétně zrovna video na titulní straně" je mi pro YTD k ničemu, protože sice na něj můžu YTD naučit, ale nepomůže mi to v nalezení a naučení ostatních videí na té stránce. A kvůli jednomu videu YTD nedělám, to už je lepší si ho stáhnout WireSharkem...
Stejně je to Brightcove.


pepak

První, druhé a čtvrté je přesně tak, jak by to mělo vypadat.

Ale jestli je to na bázi Brightcove, tak není co řešit.

ivanek

Dobrý den,

našel jsem si sice, co je to Brightcove, ale jestli ty stránky v něm jsou nevím, ani neznám případné důsledky..

Ivan

pepak

Brightcove znamená, že to nepůjde stáhnout.

ivanek

Ani přes whiteshark nebo podobný nástroj?

I.

pepak

To možná ano. Mě zajímá jen, jestli to půjde přes YTD.

ivanek

Pokud to někomu pomůže, tak se mi podařilo najít řešení. Tento typ videa v pohodě stahuje rtmpdump. Díky všem za pomoc.

Ivan

P.S. Před týdnem jsem se zaregistroval, ale stále mi to hlásí: Your account is still awaiting admin approval, takže musím zadávat příspěvky pod jiným jménem. Nešlo by s tím prosím něco udělat? Díky moc.

I.

pepak

#12
Quote from: ivanek on August 08, 2012, 01:01:14 AM
Pokud to někomu pomůže, tak se mi podařilo najít řešení. Tento typ videa v pohodě stahuje rtmpdump.
No to jistě, ale musíš mu dodat správné parametry, a to je docela dost velký problém udělat automaticky.

QuoteP.S. Před týdnem jsem se zaregistroval, ale stále mi to hlásí: Your account is still awaiting admin approval, takže musím zadávat příspěvky pod jiným jménem. Nešlo by s tím prosím něco udělat? Díky moc.
Zkontrouj si spamovou složku, nejspíš tam budeš mít registrační e-mail, ve kterém musíš prokliknout URL.
Tak si tě do spamu zařadilo samo fórum. Ale že ses ozval a že jsi použil .cz mailovou adresu, tak se mi tě podařilo dohledat a odspamovat (ale příště napiš i uživatelské jméno, pod kterým ses pokoušel registrovat). Teď už by ti měl přijít aktivační e-mail a pak už aktivace proběhne v pořádku.

ivan

Ahoj,

díky za registraci, už to funguje. Co se týká videa, tak se zdá, že parametry dodá rtmp explorer, do kterého zadám webovou adresu. Ale nijak jsem se dříve touto problematikou podrobněji nezybýval, takže do střev nevidím.

Hezký den.
I.

pepak

No ano, tohle přesně myslím. Ručně ty parametry získáš snadno, ať už RTMPExplorerem nebo WireSharkem, ale zkus je získat strojově, tak, abys nemusel spouštět přímo Flashový přehrávač na té stránce...

Quick Reply

Note: this post will not display until it has been approved by a moderator.

Name:
Email:
Verification:
Please leave this box empty:
Type the letters shown in the picture
Listen to the letters / Request another image

Type the letters shown in the picture:
Shortcuts: ALT+S post or ALT+P preview