Author Topic: Drive Snapshot  (Read 3305 times)

tom

• Guest
Drive Snapshot
« on: February 15, 2012, 09:34:04 PM »
Zdravím potřeboval bych helpnout s prográmkem Drive Snapshot.
Zálohu jsem si vytvořil a uložil na datvý hdd dokonce jsem ji i použil k plné spokojenosti....
Jen nevím jak vytvořit přímo bootovací zálohu v doosovském prostředí zřejmně pomocí diskety?Ale jak?Díky

pepak

• Global Moderator
  • Hero Member
    • View Profile
    • Pepak.net
Re: Drive Snapshot
« Reply #1 on: February 16, 2012, 06:14:44 AM »
Vytvoříš si libovolný DOSový nebo Windowsový bootovací disk (např. Ultimate Boot CD nebo UBCD4Win) a nakopíruješ na něj snapshot.exe a soubory zálohy. D.S. sám vytváření bootovacích disků neumí, ostatně při jeho velikosti by to nemělo být překvapující.

tom

• Guest
« Reply #2 on: February 17, 2012, 09:36:13 PM »
prosím o trochu posunutí jak pokračovat dál mám na ploše program UBCD4Win.viz obr.

nevím kam co zadat mám zadat cestu k original win7 nebo jenom cestu k té záloze drive snapshotem popř.poradit co do kterého políčka zadat díky.

pepak

• Global Moderator
  • Hero Member
    • View Profile
    • Pepak.net
« Reply #3 on: February 18, 2012, 07:05:01 AM »
Asi bych tě spíš odkázal někam, kde se tím zabývají speciálně. Není to postup na tři kroky.
Každopádně začni tím, že UBCD4Win je založené na Windows XP a se sedmičkami použít nejde.
Pak pokračuj třeba zde nebo zde.

With Quick-Reply you can write a post when viewing a topic without loading a new page. You can still use bulletin board code and smileys as you would in a normal post.

Note: this post will not display until it's been approved by a moderator.
Name: Email:
Verification:
This box must be left blank:

Type the letters shown in the picture
Listen to the letters / Request another image
Type the letters shown in the picture: