Testovací thread

Started by pepak, June 17, 2009, 09:51:55 AM

Previous topic - Next topic

pepak

V tomto threadu můžete zkoušet, co všechno fórum umí a neumí.

admin


balutbj


trodas

Quotetest testíkus testík

Glow text- shadow text - ten tedy nějak nejede :)
(né, že bych ho postrádal...)

Obrázek:

"It is dangerous to be right in matters on which the established authorities are wrong." - Voltaire
...just keep folding, just keep folding... :) my config - my caps

trodas

test 2 - zdali vypnutí notifikací odstranilo ten problém s hláškou o emailu...

QuoteAn Error Has Occurred!
The email template "notify_boards_reply" could not be found.
"It is dangerous to be right in matters on which the established authorities are wrong." - Voltaire
...just keep folding, just keep folding... :) my config - my caps

trodas

test 3 - nepomohlo to.
Nastavení Notifikací je: Off, Off, Weekly (Off zde není) a Nothing at all. A nepomohlo to...
"It is dangerous to be right in matters on which the established authorities are wrong." - Voltaire
...just keep folding, just keep folding... :) my config - my caps

pepak

Já tedy nemám pocit, že bych měl s notifikacemi nějaký problém. Jaký je přesný postup pro vyvolání?

trodas

Mně stačilo zkusit tu postnut cokoli...  a vždy mně to hodilo na tu error stránku. U dalších threadů zatím nic...? Tak nevím. Uvidíme teď.

PS. jo, zase to udělalo: The email template "notify_boards_reply" could not be found.
"It is dangerous to be right in matters on which the established authorities are wrong." - Voltaire
...just keep folding, just keep folding... :) my config - my caps

balutbj

Quote from: pepak on February 21, 2013, 04:55:03 PM
Já tedy nemám pocit, že bych měl s notifikacemi nějaký problém. Jaký je přesný postup pro vyvolání?
Stačí odeslat libovolný požadavek. Úprava i nový příspěvek.

pepak

Mě to tedy nestačí. Při přihlášení i při nepřihlášení mi to funguje.

balutbj

#10
Tak zkusím.
Mám zaškrtnuto jen Return to this topic. Nesmajlíkování ani upozornění na odpovědi zaškrtnuté nemám.


trodas

#11
Mně už to dělá ve všech threadech a tuším, že to předtím nedělalo...  Fórum mám defaultně na angličtině. Pokud by ho stačilo přepnout na češtinu a problém by byl vyřešen, tak je to také řešení...

Jinak myslím, že nejlépe to reprodukuješ tak, když si založíš komplet nový vlastní nick a zkusíš si to sám. Uvidíš...  Není to nic strašného, ale je to otravné...


PS. a stále ten bug trvá, nelze si prohlídnout tak tedy snadno, co člověk vlastně postnul...
"It is dangerous to be right in matters on which the established authorities are wrong." - Voltaire
...just keep folding, just keep folding... :) my config - my caps

Petr Leicester

zkousel jsem i ostatni weby, ty funguji, ale z ivysilani ceske televize nejde stahnout vubec nic :(

pepak

1) Dokud neklikneš na link v aktivačním e-mailu, tak ti ani přihlásit nepůjde.

2) O ČT vím. Viz stránky podpory.

Quick Reply

Note: this post will not display until it has been approved by a moderator.

Name:
Email:
Verification:
Please leave this box empty:
Type the letters shown in the picture
Listen to the letters / Request another image

Type the letters shown in the picture:
Shortcuts: ALT+S post or ALT+P preview