TV Barrandov

Started by nikos, October 07, 2011, 08:40:25 PM

Previous topic - Next topic

nikos

Dobrý den.

Zkoušel jsem dnas stahnout video z této stránky:

http://www.barrandov.tv/63233-co-bude-dnes-k-veceri-kanci-se-sipkovou-omackou

a bohužel bezúspěšně. Při vložení URL mi to hlání chybu:

Access violation at address ......... in module rtmpdump_dll.dll .....

Nemá, prosím někdo nějaký nápad?

Díky, nikos

pepak

V dokumentaci (konkrétně providers.txt, případně v changelogu) máš napsané, co s tím.

nikos


pepak

Ve fóru jsou jen věci, na které se někdo zeptá. V dokumentaci je to, co považuji za důležité.

juldab

Já jsem vůl jak daleko vidím. Já ten token najdu a myslím si že to nemůže bejt tak jednoduchý a používám ho jako klíč do různých šifer. Aniž bych si uvědomil že ten secure přenos je samo šifra. Asi se projevuje moje několikadenní abstinence a blbnu. Jenom takovej návrh nešlo by ve foru udělat soukromý zprávy. Přeci jsou určitý věci, který by člověk nerad zveřejnoval obecně. Můžou to číst pánové s jiným právním názorem a obecné zveřejnění by se jim nemuselo líbit.

pepak

Nenašel jsem pro PunBB rozumný plugin a pro jiná fóra zase konverzní program (nechci smazat registrované účty a začínat znovu).

Pro soukromou zprávu můžeš napsat příspěvek někam do blogu - všechny příspěvky musím napřed schválit, než se zobrazí, takže pokud tam napíšeš, že to nemám zveřejňovat, tak není problém to zařídit. (Ani to není kvůli cenzurování nepohodlných názorů, na to jsem to snad ještě nepotřeboval použít :-), ale mám poměrně silně negativní přístup ke spamu a reklamě vůbec.)

juldab

Měl bych dotaz nešlo by k tomu Barrandovu přidat live ztahovaní (jako ČT). Ten jejich server si dělá co chce a dokonce i při přehrávaní v jejich swf playeru.

pepak


juldab

Nebo aspon jestli by to šlo z přikazový řádky u rtmpdumpu je to myslim  -live ale nejsem si jistej. Jinak zkouším další způsob ztahování a vypadá že půjde třeba i AXN

pepak

To by byla příjemná změna. AXN běží na Brightcove a ten se mi nikdy rozběhat nepodařilo.

balutbj

AXN se mi podařilo rozběhat v programu StreamTransport, který však nezobrazuje příkaz.

Záznam komunikace:
http://testtbj.mzf.cz/files/brightcove-axn.pcap

pepak

StreamTransport myslím funguje na bázi zachytávání packetů, ne? Pokud to tak je, tak to moc nepomůže, protože zachytávání packetů, které Flash přenáší, je podstatně jednodušší než dekódování, jak to ten Flash přesně dělá. Uložil jsem si ten capture pro prozkoumání, ale nevím nevím...

balutbj

Quote from: pepak on April 27, 2012, 07:12:07 AM
StreamTransport myslím funguje na bázi zachytávání packetů, ne? Pokud to tak je, tak to moc nepomůže, protože zachytávání packetů, které Flash přenáší, je podstatně jednodušší než dekódování, jak to ten Flash přesně dělá. Uložil jsem si ten capture pro prozkoumání, ale nevím nevím...
To je možné, ale za pokus to stálo.

pepak

Jo, pokusím se o to, až budu mít chvilku, ale optimista v tomto případě nejsem.

Quick Reply

Note: this post will not display until it has been approved by a moderator.

Name:
Email:
Verification:
Please leave this box empty:
Type the letters shown in the picture
Listen to the letters / Request another image

Type the letters shown in the picture:
Shortcuts: ALT+S post or ALT+P preview