Problem s HID device (mys konkretne)

Started by xoxxxr, September 21, 2011, 08:16:29 PM

Previous topic - Next topic

xoxxxr

Problem s HID device.

 mys konkretne se spusti (hardwarove -  tedy sviti) ale kurzor se nehybe a v device manageru
se vubec nezobrazuje polozka Mysi a jina polohovaci zarizeni - jiz jsem zoufaly a ani preinstalace driveru
a system restore nepomohly. Neporadil byste mi?

pepak

1) Zkuste jinou myš.
2) Zkuste tu samou myš, ale pod jiným operačním systémem (např. pod Knoppixem nebo jiným Live Linuxem, ať se kvůli tomu nemusí nic instalovat).

Podle výsledku těchto dvou pokusů se dá odhadovat, co dál.

sdsd

zadna jina mys nefunguje (- jsem  ten samy uzivatel)
ale ta sama mys funguje pod jinymi os (zkousel jsem gnewsense linux)
a i pod jinou instalaci windowsu takze je problem v instalaci (ale kvuli drm "upravenym" programum
potrebuji toto instalaci) dekuji za odpoved.

pepak

No, to je docela těžké. Já vím, že je každý alergický na radu "přeinstaluj to", ale když se zohlední všechny náklady a přínosy, tak to v drtivé většině případů je nejefektivnější řešení...

Možná by mohl pomoci nástroj USB Deview - mimo jiné to umí ze systému úplně odstranit zvolený ovladač. Pokud by se úplně odstranil blokující driver (za vysunuté myši), tak by si pak při připojení myši mohl systém ovladač nainstalovat úplně na čisto a s trochiou štěstí by to i mohlo začít fungovat.

Případně, v Prohlížeči událostí by mohla být vidět nějaká chyba, proč se nespustí existující ovladač. Třeba že není podepsaný (na 64bitových Windows). (On by samozřejmě podepsaný byl, ale pokud do něj něco hráblo a pozměnilo ho, tak podpis přestal platit a ovladač by nešel spustit.)

ssdsdsd


ssdsdsdx

jsem tu znovu a zjistil jsem ze mi chybel usb drivers resp nespustil se

Quick Reply

Note: this post will not display until it has been approved by a moderator.

Name:
Email:
Verification:
Please leave this box empty:
Type the letters shown in the picture
Listen to the letters / Request another image

Type the letters shown in the picture:
Shortcuts: ALT+S post or ALT+P preview