Post reply

Note: this post will not display until it's been approved by a moderator.

Name:
Email:
Subject:
Message icon:

Attach:
(Clear Attachment)
(more attachments)
Restrictions: 4 per post, maximum total size 192KB, maximum individual size 128KB
Note that any files attached will not be displayed until approved by a moderator.
Verification:
This box must be left blank:

Type the letters shown in the picture
Listen to the letters / Request another image

Type the letters shown in the picture:

shortcuts: hit alt+s to submit/post or alt+p to preview


Topic Summary

Posted by: pepak
« on: September 05, 2016, 07:56:58 PM »

Nerozumím. Neznám IMS_script, nikdy jsem neměl MMC ELION ani Sencor SHR, nevím, o jakém Jukeboxu je řeč. Možná když napíšeš podrobněji, tak se zorientuji, ale momentálně mám dojem, že jsi zabloudil na úplně špatné místo.
Posted by: pedro
« on: September 05, 2016, 06:08:31 PM »

Mám MMC ELION TR 21,výroba pokračovala Sencor SHR 9600T, v IMS_scriptu jsem našel odkaz na tento web.Potřeboval bych nějaké funkční IMS nebo radu jak nainstalovat Jukebox a nebo plugin ČSFD (tvplugins.cz)
Děkuji za nějaké rady.
Posted by: pepak
« on: March 21, 2010, 03:41:38 PM »

Tento příspěvek se také netýká Evolve Blade.
Quote from: "Jitrocel"
Taky jsem dlouho vybíral, jaké zařízení pro mě bude vhodné. Nakonec jsem šáhl po Gogenu DXDB215 s dvb-t tunerem ze Spáčila. Mám to jen na přehrávání cd/dvd. Má plnou podporu češtiny a tedy i titulky jedou v pohodě. USB vstup na 2Gb. Snad jediný, co mi vadí, je větší hluk motorku, když si pouštím MP3 z DVD. Jinak to šlape jak má. Pokud nepotřebujete nahrávat pořady z televize, tak tuto mašinku doporučuji. Nemá podporu HD. Příznivci levných dvd to ale oželí  Pořizovací cena ca 1300Kč
Posted by: pepak
« on: March 14, 2010, 01:40:11 PM »

Tento příspěvek taky nepatří k Evolva Blade.
Quote from: "Mirda"
Ano, vyšší spotřeba, vyšší cena než tento přístroj, delší doba startu.. Ale chci tak moc, když chci mít přístroj na DVD i přehrávání z HDD? A v tom případě když se mrknu na cenu zmiňovaného přístroje PopcornHour, vyjde levneji HTPC. Ano, bude mit vetsi spotrebu (i když rozdíl není až tak velký – a berme v úvahu, že neběží celý den jako lednice) a bude startovat lepe, bude mit rovnez zajistenou podporu jakehokoliv formatu, kodeku, snadne ovladani :-) . Nelze srovnavat jeden specializovany pristroj a ostatní pominout. Uz ted mam doma 2 krabice – satelit, DVD. Takze reseni, ze si koupim dalsi jednoucelovou krabici mne moc nenadchne.
To je věc osobních preferencí. Když nic jiného, tak dva roky s e-inkem mě přesvědčily, že specializovaná jednoúčelová zařízení mají svůj smysl.
Posted by: pepak
« on: March 14, 2010, 09:12:06 AM »

Tento příspěvek byl napsán k mému prvnímu pohledu na Evolve Blade, kam ale nepatří, proto ho přesouvám do diskuse.
Quote from: "Nox"
Mirda: Docela by me zajima, zda uz existuje program na sledovani TV, ktery by umel detekovat reklamu z tech uvodnich obrazku a po cas jejiho trvani treba vynout zvuk, at ta bedna tolik nerve. Nebo prerusit nahravani.
dalsi zajimava funkce by bylo automaticke pridani 30-ti minutove rezervy k ShowView.